MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ pozíció

Műszaki előkészítő álláslehetőség.
Győri székhelyű, 23 éves múlttal rendelkező, építőipari kivitelezéssel foglalkozó cégünkhöz keresünk műszaki előkészítő pozícióba megbízható kollégát/kolléganőt.

Feladatok:

▶ kapcsolattartás megrendelővel, alvállalkozókkal
▶ ajánlati dokumentációk előkészítése
▶ építésvezetővel együttműködés
▶ projektel kapcsolatos feladatok lebonyolítása
▶ anyagrendelések ügyintézése

Elvárásaink:

▶ számítógépes alapismeretek
▶ B kat. jogosítvány
▶ középfokú építőipari végzettség
▶ önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

▶ versenyképes jövedelem
▶ céges telefon, céges autó használata

Jelentkezni :

▶ Személyesen bemutatótermünkben
(Győr, Puskás Tivadar utca 8.)
▶ vagy az info@molplast.hu e-mail címen keresztül tudsz önéletrajzod elküldésével
vagy honlapunkon keresztül tudsz

Töltsd ki adataidat és töltsd fel önéletrajzodat néhány kattintással!

Kérjük válaszd ki, melyik állásra jelentkezel!

(Megengedett dokumentum típusok .doc, .pdf, .jpg)