Építőipari művezetői munkakör

Kivitelezéssel kapcsolatos tevékenységének helyszíni irányítása, ellenőrzése. Az alvállalkozói szerződésekben foglaltak betartásának folyamatos ellenőrzése. Műszaki tevékenységek dokumentálása, felmérése, változások figyelemmel kísérése.

Elvárás:

– B kategóriás jogosítvány
– építőiparban szerzett tapasztalat
Előny:
– középfokú szakirányú végzettség
Amit kínálunk:
– versenyképes jövedelem
– teljes munkaidős, egy műszakos munkarend

Munkavégzés helye: Győr.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje meg fényképes önéletrajzát.

Hideg-, melegburkoló kollégákat keresünk!

Munkájukra igényes, önállóan dolgozni tudó hideg-, és melegburkolókat keresünk csapatunkba.

Munkavégzés helye: Győr és környéke

Jelentkezzen egyszerűen állásainkra!

Töltse ki adatait és töltse fel önéletrajzát néhány kattintással!

Kérjük válassza ki, melyik állásra jelentkezik!

(Megengedett dokumentum típusok .doc, .pdf, .jpg)