MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

pozícióba keresünk munkatársat

Műszaki előkészítő álláslehetőség.
Győri székhelyű, 23 éves múlttal rendelkező, építőipari kivitelezéssel foglalkozó cégünkhöz keresünk műszaki előkészítő pozícióba megbízható kollégát/kolléganőt.

Feladatok:

▶ kapcsolattartás megrendelővel, alvállalkozókkal
▶ ajánlati dokumentációk előkészítése
▶ építésvezetővel együttműködés
▶ projektel kapcsolatos feladatok lebonyolítása
▶ anyagrendelések ügyintézése

Elvárásaink:

▶ számítógépes alapismeretek
▶ B kat. jogosítvány
▶ középfokú végzettség
▶ önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség
▶ ügyfelekkel való kommunikációs képesség

Előny:

▶ előkészítői tapasztalat
▶ terepen végzett munkatapasztalat
▶ középfokú építőipari végzettség

Amit kínálunk:

▶ versenyképes jövedelem
▶ céges telefon, céges autó használata

Jelentkezni :

▶ Személyesen bemutatótermünkben
(Győr, Puskás Tivadar utca 8.)
▶ vagy az info@molplast.hu e-mail címen keresztül tudsz önéletrajzod elküldésével
vagy honlapunkon keresztül az alábbi űrlap kitöltésével

BOLTI ELADÓ / RAKTÁROS

… ha szívesen foglalkozol az ügyfelekkel és pontosan végzed a munkádat, hiszen feladataid közé tartozik majd:

▶ Áru átvétele, kiadása
▶ Rendelések kezelése, nyomon követése
▶ Az árukészlet nyilvántartása
▶ Raktár, és környékének rendbentartása
▶ Üzletünkben fogalmazott termékekből vásárlók kiszolgálása
▶ Meglévő vevőkörrel való kapcsolattartás

▶ Legalább B kategóriás jogosítvány
▶ Legyen jó a kommunikációs készséged, tanulj gyorsan és szívesen!

Előny:

▶ Targonca jogosítvány
▶ Nem baj, ha rendelkezel burkolati anyagismerettel

Töltsd ki adataidat és töltsd fel önéletrajzodat néhány kattintással!

Kérjük válaszd ki, melyik állásra jelentkezel!

(Megengedett dokumentum típusok .doc, .pdf, .jpg)